Montator panouri solare – Belgia

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2400 până la 3200 EURO pe lună

Locație: Belgia

Tip job: FullTime

Angajăm montator panouri solare în Belgia pentru o companie care se ocupă cu instalarea panourilor solare la persoane fizice.

Locație - Ham, Belgia.

Cerințe:

- Experiență de lucru anterioară ca montator panouri solare;

- Abilitate de lucru la înălțime;

- Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu (obligatoriu);

- Persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă;

- Permis categoria B (obligatoriu).

Atribuțiile job-ului:

- Instalarea panourilor la client în zonele Limburg, Antwerp și Flemish Brabant;

- Montarea panourilor solare la înălțime (acoperișuri plate și înclinate);

- Instalarea cablajului electric în interiorul caselor;

- Realizarea lucrărilor respectând tehnologia propusă;

- Execuția lucrărilor conform graficului.

Beneficii:

- Salariu în funcție de experiență între 15 - 20 Euro Brut/oră;

- Program de lucru full time, începând cu ora 6:00;

- Cazare asigurată contra cost 55-75 Euro/ săptămână în funcție de cazare;

- Contract Belgian pe perioadă determinată cu posibilitate de prelungire;

- Mașină de serviciu și card de combustibil;

- După perioada de probă puteți folosi mașina de serviciu în scopuri personale;

- Pentru contractul pe perioadă nedeterminată aveți 32 zile de concediu/an;

- Asigurare de sănătate;

- Bonusări în funcție de performanță.