Primeste anunturi noi pe email!
Vreau sa primesc notificari pe email atunci când apare un nou loc de munca dupa aceste criterii:

22 Locuri de Munca Logistica in Turda

Filtre
Sortare
Departament
Industrii
Tipul jobului
Nivel experienta
Companie

Cauta printr-o varietate mare de joburi Logistica in Turda si aplica la cel mai potrivit loc de munca pentru experienta ta.

Manipulant Marfa Picker - Depozit Electronice Si Electrocasnice

Locatia-Turda, judetul Cluj - Transport asigurat din Turda si Campia Turzii Cerințe: Disponibilitatea de a lucra in ture: L-V 2 schimburi -> 06:00 - 14:00 si 14:00 - 22:00; Atentie la detalii; Abilitati de comunicare; Tenacitate si perseverenta. Condiții: Program de lucru full-time; Contract de muncă; Concedii conform legislației; Bonus de performanta pana la 500 lei net Tichete de masa 40 de lei zi lucrata (800 lei luna); Spor de weekend in valoare de 150 lei net; Tichete Cadou de sarbatori; Transport asigurat (confirmam telefonic localitatile); Salariu motivant; Responsabilități: Preia comenzile si le pregateste conform procedurii si instructiunilor de lucru; Manipuleaza marfa conform postului pentru care este incadrat (manipulant, picker,packer); Foloseste utilajele din dotare pentru transportul in depozit al produselor (transpaleta manuala, transpaleta electrica); Preda comenzile pregatite conform procedurii.
Altex

Stivuitorist - Depozit Electronice Si Electrocasnice

Responsabilități: Încărcarea și descărcarea mărfurilor din camioane și containere; Verificarea și inspectarea stivuitoarelor înainte de utilizare pentru a se asigura că funcționează în condiții optime; Urmărirea și respectarea procedurilor de siguranță și a regulilor de operare a stivuitoarelor; Colaborarea cu echipa pentru a asigura o flux de lucru eficient și o manipulare corectă a mărfurilor; Cerințe: Experiență anterioară în operarea stivuitoarelor de minim 1 an; Calificare și certificare în operarea stivuitoarelor (ISCIR) Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă; Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele de lucru în schimburi și în condiții de lucru variate; Beneficii: Salariu atractiv; Tichete de masa in valoare de 40 lei tichet (800 lei luna); Bonus lunar in valoare de 500 lei net; Spor de weekend 150 lei net (se lucreaza doar 2 duminici pe luna) Transport asigurat din Turda si Campia Turzii;
Altex
Util pentru tine
Aboneaza-te acum, e gratis!
Primeste notificari pe e-mail cand apare un anunt nou. Acum sunt 22 anunturi pentru cautarea ta.
Te poti dezabona oricand doresti
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.