Operator productie cu cazare

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2500 până la 3500 LEI pe lună

Clarismart Consulting
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerințe:

-Studii medii/scoala profesionala;

-Cunoștințe minime de operare pe calculator;

-Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi/tură continua;

-Viteză de reacție;

-Atenție distributivă;

-Dorință de învățare și specializare la locul de muncă;

-Abilitatea de a lucra în echipă.

Beneficii:

-Salariu motivant și majorări salariale periodice

-Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

-Asigurare medicala si de viata

-Bonus de performanță

-Primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;

-Ore suplimentare plătite dublu;

-Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată.

-Posibilitate de cazare in conditii bune.

Responsabilități:

-Realizează activitatea de producție utilizând sisteme automatizate necesare procesului de productie;

-Prelevă și analizează probe pe parcursul fluxului de producție, respectând standardele de calitate;

-Aplică și menține standardele de curățenie și igienă;

-Aprovizionează și dozează materiile prime necesare;

-Înregistrează date în fișe tehnologice și rapoarte de producție;

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedur