Inspector calitate - salariu 2500-3000 lei net

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 3000 LEI pe lună

CTP INDUSTRY SERVICES SRL
Locație: Ploiesti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

experiență pe un post similar de minim 1 an;

absolvent studii liceale+BAC;

cunostinte de operare PC, MS Office;

cunostinte de desen tehnic (citire desene, dimensiuni geometrice/tolerante);

cunostinte practice de utilizare a dispozitivelor de masurare;

disponibilitate la un program de lucru in trei schimburi.

Descrierea jobului

efectueaza inspectiile si testele aferente produsului fabricat pentru verificarea conformitatii acestuia cu cerintele specificate;

participa la identificarea produsului neconform respectand procesul specific zonei de activitate;

participa la implementarea actiunilor corective conform responsabilitatilor atribuite;

inregistreaza datele rezultate din inspectiile si testele efectuate;

participa la procesul de control al dispozitivelor de masurare si monitorizare;

respecta prevederile procedurilor documentate ale sistemului de management al calitatii, specifice activitatilor desfasurate.

Beneficii

Contract: perioada nedeterminata, 90 zile perioada de proba

Tichete de masa in valoare de 30 lei pentru fiecare zi lucrata

Al 13-lea salariu

Bonus lunar de performanta acordat in functie de realizarea obiectivelor de cantitate, calitate si performanta individuala

Abonament medical Sanopass

Transport asigurat de companie

Alte beneficii in functie de procedurile companiei