Sculer matriter

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3900 până la 4000 LEI pe lună

Locație: Brasov

Tip job: FullTime

Workforce recruteaza pentru unul din clientii sai specializati in industria metalurgica si domeniul aliajelor speciale, o persoana potrivita si calificata pentru postul de reglor masini si utilaje.

Cerinte:

Studii medii/ vocationale cu specializare de sculer matriter

Diploma/ atestat / certificat sculer matriter

Cel putin 3-5 ani intr-o pozitie similara

Persoana trebuie sa aiba/fie:

Gandire analitica, atentie la detalii

Orientata spre obiectiv

Loiala fata de firma

Spirit de echipa/ munca in echipa

Flexibila

Sarcini si responsabilitati:

Interventia in timp optim si cu respectarea normelor de calitatea la orice defectiune a utilajelor, aparuta in cadrul departamentului Productie

Aplica procedurile tehnice de asigurare a calităţii

Verifica din punct de vedere al calităţii lucrările executate

Remediaza defectele constatate

Propune masuri de imbunatatire a modalitatii de interventie asupra utilajelor

Beneficii:

Salariu atractiv

Tichet de masa 20 lei/zi

60 lei lunar card cafea

85 lei transport Brasov

Transport asigurat pentru hala din Ghimbav (anul 2023)

Card sanitate- Medlife

Al 13-lea salariu acordat in 2 (doua) etape, Aprilie si Decembrie

Spor noapte