Operator Call Center - colectare debite/​creante - program hibrid

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2900 până la 3500 LEI pe lună

PSG PERSONAL SERVICES GROUP SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime, PartTime

Cerinte

Candidatul potrivit:

- Studii medii finalizate

- Persoana empatica si calma cu bune abilitati de relationare si comunicare

- Experienta profesionala in call center nu este necesara, se ofera perioada de training

- Cunostinte de baza operare PC

Responsabilitati / Realizari

- Apelarea telefonica a persoanelor fizice sau juridice

- Administrarea eficienta a situatiilor si cazurilor aparute cu respectarea procedurilor de lucru stabilite

- Prelucrarea tuturor cazurilor cu acuratete si seriozitate , respectand standardele de calitate impuse in relatia cu clientii

Beneficii si alte informatii

- Pachet salarial compus din parte fixa plus bonusuri de performanta

- Beneficii extrasalariale lunare acordate pe platforma benefit

- Program de lucru hibrid (dupa finalizarea perioadei de acomodare de 30 zile)

- Asigurare medicala privata

- 21 zile concediu pe an + zile libere la aniversare - platite

- Posibilitatea de dezvoltare profesioanala in cadrul companiei